Szablon stworzony przez Arianę dla Wioski Szablonów | Technologia Blogger | X X

21.9.15

Memories

Witajcie!
Jak bardzo maglują Was w szkole?
I mnie z dnia na dzień jest coraz gorzej. Szczerze nam już dość i nie mogę doczekać się ferii.
Dziś będzie krótka notka. Mało grafiki. Mało mojego przemówienia. Przepraszam, ale nie chciałam zostawiać Was z niczym.
W takim razie życzę miłego oglądania notki.    6 komentarzy

 1. Szkoła to zło, amen.
  Pierwsza sygnatura jest mega. Nagłówek też fajniutki, a Horanek na głównym, to już w ogóle xd.
  Nie mam weny na długi i twórczy komentarz, więc lepiej skończę ten bełkot :p.
  Pozdrawiam!

  [http://szablono-sfera.blogspot.com/]

  OdpowiedzUsuń
 2. No to ten...
  Pierwsza i trzecia sygnatura cudowna, główny-brak słów!
  Pozostaje mi tylko życzyć dalszej weny ;)
  Pozdrawiam cieplutko! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo udana koloryzacja!
  /graficzny-rejestr.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej, jak ja dawno tu nie byłam. 0.o Nie przypominaj o szkole! Jestem bardzo sobą zawiedziona, bo liczyłam na wyższą średnią, a głównie ją sobie popsułam przez dużą ilość czwórek. :/ I znowu pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że w tym półroczu wezmę się do roboty. xD

  Pamiętam twoją pierwszą notkę (i chyba tylko na tej pierwszej byłam albo na dwóch pierwszych, już sama nie pamiętam xD) i teraz widzę lekką zmianę w Twoim stylu tworzenia prac. Panuje na nich jeden wielki przepych, dynamizm podkreślany kolorami i ilością stocków. No dobra, ale może o każdej z osobna:

  1 sygnatura - ja bym zrobiła jakiś może czarny cień dla większego wyrazu, żeby go bardziej wyróżnić, a tak to ostatnie dwie litery są takie trochę nieczytelne. ;)
  2 sygnatura - ładna, ale czegoś mi brakuje po lewej stronie, jest tam trochę za pusto. Wiem, że pewnie miała być w Twoim zamiarze taka minimalna, skromna, ale jednak może jakiś jeden stock po tej stronie umieściła.
  3 sygnatura - uwielbiam te kolorki, uwielbiam ją całą. Nic dodać, nic ująć. ;)
  4 sygnatura - tak szczerze to mi się nie podoba. Te białe napisy nie dość, że są za ostre, według mnie mogłyby mieć mniejsze krycie, to jeszcze są przez to nieczytelne. Ja często robię ręcznie takie malutkie "tła" pod napisy, żeby to, co się znajduje za nimi (stocki, tekstury itp.) nie utrudniały ich odczytania. Ja robię to pędzlem o małym kryciu, kolor dopasowany do koloru stocku albo tekstury pod napisem. ;D I w ogóle te rozmazane boki też niezbyt mnie przekonują...

  Nagłówek - Podoba mi się. Nawet nie przeszkadza mi taka ogromna ilość stocków, to własnie dzięki nim ta praca ma tyle uroku. Ma coś w sobie. :) No i podoba mi się ten motyw odwróconego kwadratu, na którym jest duży napis. Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to mniejsze napisy, dla których zmniejszyłabym krycie. Nie lubię jak te "poboczne" napisy są aż tak wyróżniające się kolorem, że jak zerka się na pracę, to pierwsze co się rzuca w oczy, to właśnie te mniejsze napisy. xD :D

  Pozdrawiam,
  Aveline.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej! Jak miło znów przeczytać komentarz od kogoś, kto nie tylko pochwali, ale i skrytykuje.

   Wiem, że moje prace nie są idealne, lecz wciąż się uczę. A teraz, kiedy znów mam komputer, Photoshop'a i wszystkie inne dodatki zamierzam do tego wrócić i podszkolić się trochę bardziej. I na pewno dostosuję się do Twoich rad!

   Podrawiam! x

   Usuń
 5. U mnie w szkole podobnie, tylko wziąć mydło i się pociąć. c':
  Muszę przyznać, że pierwszy raz tu trafiłam, ale nie żałuję! Twoje prace są prześliczne. ♥
  Najbardziej urzekła mnie pierwsza i ostatnia sygnaturka, głównie ze względu na układ. :3 Musisz jednak trochę popracować nad napisami, bo czasem trudno się z nich rozczytać. c:
  Ściskam cieplutko!
  Alessa (graphics-temptation)

  OdpowiedzUsuń